POTŘEBUJETE PRODAT PODÍL NA NEMOVITOSTI?

Vykoupíme jakýkoliv podíl na nemovitosti po celé České republice

Výkup podílů

Bytů

Pokud byt vlastní více osob, jedná se o podílové spoluvlastnictví. Velikost podílu určuje práva a povinnosti, která jako spoluvlastník máte. Nevýhodou spoluvlastnictví je fakt, že se spolumajitelé na všech úpravách a změnách musí společně domluvit. Další problém nastává při společném vlastnictví bytu manželů v rozvodovém řízení. Ne vždy se manželé na majetkovém vyrovnání dohodnout.

JAK VZNIKÁ SPOLUVLASTNICTVÍ?

Spoluvlastníkem bytu se můžete stát několika cestami. Může jít o dědictví, které je rozděleno mezi více členů rodiny. Další možností je právě koupě bytu manželi a jeho následné rozdělení na podíly.

CO MŮŽU DĚLAT, POKUD CHCI SVŮJ PODÍL PRODAT?

Pokud nechcete nebo nemůžete se svým podílem dále nakládat, nebo potřebujete rychle finance, lze podíl prodat. V tomto případě mají spoluvlastníci předkupní právo, kterého se nemusí využít.

Jestliže chcete, aby výkup podílu bytu proběhl rychle a pro Vás bezstarostně, můžete využít naše služby. Na základě Vašeho telefonátu, emailu nebo vyplnění kontaktního formuláře se Vám ozve náš pracovník, který s Vámi dojedná prohlídku bytu. Makléř po prohlídce zajistí znalecký posudek a navrhne cenu výkupu podílu bytu. Poté vypracujeme návrh kupní smlouvy a přichystáme i návrh na vklad do katastru nemovitostí. Celý výkup podílu bytu proběhne co možná nejrychleji.

TÝKÁ SE VÝKUP VŠECH BYTŮ?

Ano, vykupujeme byty po celé České republice, včetně těch, které jsou zatížené exekucí, dluhy nebo zástavami. I v tomto případě se postaráme o vyřízení všech formalit a jednání na úřadech a s věřiteli a zajistíme právní poradenství. Zabýváme se i těmi podíly, při kterých se nemůžou spolumajitelé dohodnout.

JAK VELKOU ČÁSTKU OBDRŽÍM PO VÝKUPU PODÍLU BYTU?

Cena se odvíjí od lokality, ve které se byt nachází. Dále je stanovena na základě stavu bytu a jeho stáří. Výši částky stanoví makléř vždy po návštěvě bytu. Peníze následně obdržíte buď hotově, nebo převodem na účet.

Kontaktujte nás

Chcete prodat Váš podíl nemovitosti? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Fotografie nemovitosti (Maximálně 4MB pro soubor):